Hulajnoga elektryczna dla dorosłych do 1000 zł

2022-04-13
Hulajnoga elektryczna dla dorosłych do 1000 zł
Hulajnoga elektryczna terenowa

Jeżeli chcesz kupić hujalnogę elektryczną to stajesz przed wyborem bardoz wielu modeli, bardzo rónych firm, w większości sama hulajnoga różni isę nie znacznie od kąkurencji. Najważniejsze parametry na jakie musimy zwrócić uwagę to jej waga oraz moc silnika jak i pojemność baterii co przełoży się na to jaki zasięg będzie miała hulajnoga.

Może cię zainteresować temat : Jaki rower kupić i gdzie go szukać? Mocny rower elektryczny do 60 km /h

Elektryczna hulajnoga zgodnie z prawem nie powinna jechać szybciej niż 25/h , jeżeli jest szybsza jest to niezgodne z prawem. Ale prawo prawem a frajda z jazdy to jednak pokusa. Zazwyczaj hulajnogi będą mieć silnik o mocy do 250 W czyli takie, które rozpędzają się do max 25/h . Jak chcesz jechać szybciej to należy wybrać modele posiadające silnik elektryczny powyżej 250 W. Między innymi Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 posiada silnik 600 W i rozpędza się do 40 km/h po odblokowaniu.

Większość hulajnóg ma nałożone ograniczniki prędkości do 25 km/h trzeba je odblokować żeby jechały szybciej. Pisaliśmy także o rowerach elektrycznych. Odwiedz Ogłoszenia za Darmo i znajdz odpowiednią hulajnogę dla siebie.

Hulajnoga czy rower elektryczny

Wiele osób zastanawia się co wybrać.Jedno i drugie ma swoje zalety i wady. Poruszając się do pracy na hulajnodze elektrycznej jest mała i można ją "zaparkować " w pracy gdziekolwiek. Natomiast rower jest dużo bezpieczniejszy, przede wszystkim podjeżdża pod krawężniki bez problemów i pokonuje wszystkie przeszkody, z którymi hulajnoga sobie nie radzi. Natomiast jest dużo cięższy i mniej praktyczny jeżeli chodzi o dojazdy do pracy.

Rower elektryczny wyposażony w silnik powyżej 500 W potrafi się poruszać z prędkością do 60 km/h , poruszanie się hulajnogą z taką prędkością jest dużo bardziej niebezpieczne.

Hulajnoga elektryczna

Zasięg hulajnogi poruszającej się z prędkością do 25 km/h posiadającą silnik o mocy 250 W potrafi na jednym ładowaniu przejechać do 40 km/h. Oczywiście jest to zależne zarówno od pojemności baterii jak i wagi samego użytkownika.


 

Treść dodał: admin admin
Do góry