× Filtruj

Wózki dziecięce i foteliki

Spacerówka espiro only way 2022

 Lokalizacja: Radom
 Dodano: 04.11.2023, 20:56
1 100 zł

Sprzedam wózek dziecięcy Bebetto Holland

 Lokalizacja: Adamczowice
 Dodano: 02.11.2023, 17:22
400 zł
Espiro wózek spacerowy 8

Espiro wózek spacerowy

 Lokalizacja: Warszawa
 Dodano: 14.06.2022, 18:16
450 zł
ANEX M/TYPE wózek dziecięcy 2w1 8

ANEX M/TYPE wózek dziecięcy 2w1

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 14.06.2022, 18:14
2 100 zł
Wózek Jane Crosswalk 3w1 gondola spacerówka i fotelik stan idealny 8
1 400 zł
Wózek dziecięcy WÓZEK BAOBAO 8

Wózek dziecięcy WÓZEK BAOBAO

 Lokalizacja: Poznań
 Dodano: 14.06.2022, 18:10
500 zł
Wózki dziecięce są niezbędnym narzędziem w Twoim nowym zestawie rodzicielskim, zapewniają Ci elastyczność, dzięki której zyskujesz niezależności i wygodę. Dzięki nim zakupy spożywcze i spacery z dzieckiem będą przyjemnością. Wózek jest idealnym rozwiązaniem, kiedy potrzebujesz wolnych rąk, lub gdy Twój maluch zmęczy się na spacerze. 
Twoje potrzeby co do wózka, na pewną będą się zmieniać z czasem, kiedy Twój maluch z noworodka będzie zmieniał się w niemowlaka. 

Rodzaje wózków dziecięcych
Jednym z najpopularniejszych typów wózka jest spacerówka. Ten typ wózka może być trójkołowy lub czterokołowy. Wózki trójkołowe są zwrotne i świetnie sprawdzają się z trudnym terenie ponieważ łatwiej nimi sterować. Spacerówka może być również składana i ten typ nazywany jest "parasolką". Jest to wózek, który łatwo się składa do małych rozmiarów i można go zapakować w bagażnik samochodu bez problemu, jest więc poręczny i sprawdzi się u osób, które dużo podróżują ze swoim dzieckiem. 

Pierwszy wózek, jaki rodzic będzie musiał zakupić dla noworodka to wózek z gondolą. Jest to wózek bezpieczny i wygodny dla maluszka, który dopiero przyszedł na świat. W pierwszych tygodniach dziecko będzie spędzać w nim dużo czasu, dlatego musi być stabilny i wygodny, aby spełniał swoje zadanie. Kiedy już zakupisz odpowiedni fotelik pamiętaj, że równie ważne co atest jest jego odpowiednie zapięcie. Pasy w foteliku muszą być zapinane zawsze zgodnie z jego instrukcją. 

Wózek do zadań specjalnych to np. wózek do biegania. Oczywiście z wózkiem biegać będzie rodzić, a przed sobą będzie pchać dziecko. Dla aktywnych mam, które nie chcą rezygnować ze sportowych zajęć jest to idealne rozwiązanie. 

Fotelik samochodowy dla dziecka
Fotelik, w którym Twoje dziecko będzie podróżować razem z Tobą w samochodzie to jeden z najważniejszych zakupów. Zanim wybierzesz fotelik upewnij się, że jest bezpieczny i dopasowany do wieku i wagi Twojego dziecka. Na szczęście jest to produkt, który jest atestowany więc kupując produkt z atestem możesz być spokojny o jego stabilność i konstrukcję. Upewnij się, że wybrałeś fotelik odpowiedni do wieku i wzrostu dziecka. Pamiętaj, że dziecko powinno korzystać z fotelika lub siedziska, dopóki nie osiągnie 135 cm wzrostu lub nie skończy 12 lat. 

Wózek oraz fotelik samochodowy to duży jednorazowy wydatek, dlatego warto znaleźć oferty z używanymi przedmiotami. Jeśli szukasz właśnie takich, sprawdź ogłoszenia na serwisie ogłoszeniowym ogloszenia24m.pl. 

Jeśli chcesz sprzedać wózek i zyskać dodatkową gotówkę napisz ogłoszenie i  wstaw je bezpłatnie na ogloszenia24m.pl
 
Do góry