× Filtruj

Sprzęt car audio - radia, głośniki, odtwarzacze

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.
Sprzęt audio do samochodu to już nie tylko odtwarzacz płyt CD lub radio.
Każdy kierowca chętnie korzysta podczas jazdy samochodem z odtwarzacza muzyki. Nowe modele samochodów mają wbudowane odtwarzacze z wieloma funkcjami. Są to całe systemy połączone ze sobą i działające również, jako zestawy głośnomówiące. Jeśli w twoim aucie jest możliwość zamontowania odtwarzacza zewnętrznego, masz wybór i możesz dostosować go do swoich oczekiwań oraz środków.

Rodzaje car audio.
Oprócz tradycyjnego radia i odtwarzacza muzyki na rynku są dostępne również odtwarzacze DVD oraz odtwarzacze pozwalające na odbiór telewizji lub korzystanie z zewnętrznej pamięci. Jest to dobre rozwiązanie dla zawodowych kierowców, którzy mogą z nich korzystać podczas postoju lub dla rodziców, którzy szukają sposobu na zajęcie dzieci podczas długiej jazdy. Odtwarzacze można zamontować w dowolnym miejscu, także tak aby korzystali z nich pasażerowie. 

Głośniki, wzmacniacze i subwoofery.
Jeśli zależy ci na wysokiej jakości dźwięku musisz zainwestować w dodatkowy sprzęt. Wbudowane głośniki nie zawsze spełniając oczekiwania, ale masz możliwość dokupienia głośników zewnętrznych. W celu poprawy jakości dźwięku warto zainwestować również w wzmacniacz oraz subwoofer. O zamontowanie tych dodatków warto poprosić specjalistę lub zgłosić się do specjalnych serwisów car audio. 

Na stronie ogloszenia24m.pl możesz sprzedać sprzęt car audio szybko i bezpłatnie. 
Do góry