× Filtruj

Wideorejestrator to często wyposażenie bardzo przydatne.

Rejestrator jazdy Kamera samochodowa MiVue 792

 Lokalizacja: Wróblew
 Dodano: 09.08.2023, 17:42
300 zł
Profesjonalna kamerka samochodowa Mio MiVue 792 WiFi PRO 3

Profesjonalna kamerka samochodowa Mio MiVue 792 WiFi PRO

 Lokalizacja: Warszawa
 Dodano: 30.03.2022, 19:03
199 zł
Wideorejestrator dla bezpieczeństwa.
Wideorejestratory zyskują na popularności i są elementem wyposażenia wielu aut. Niejeden kierowca już miał okazję przekonać się, jak są one przydatne. Nie dziwimy się więc, że coraz więcej z nich decyduje się na zakup i montaż rejestratora w swoim samochodzie. Najlepsze kamery na desce rozdzielczej rejestrują to, co dzieje się na drodze przed Tobą w trakcie jazdy, ale wiele z nich potrafi znacznie więcej. Niektóre oferują funkcje wspomagające kierowcę, ostrzegając o zjeżdżaniu z pasa ruchu lub zbyt bliskiej odległości od pojazdu jadącego z przodu, a niektóre mogą nawet skontaktować się ze służbami ratunkowymi, podając Twoją lokalizację w razie wypadku. Nagranie z wideorejestratora może być dowodem w przypadku uczestnictwa w wypadku bądź kolizji. Może również zabezpieczyć nas przed aktami wandalizmu, a nawet kradzieży. Jeśli auto zostanie uszkodzone podczas naszej nieobecności, np. na sklepowym parkingu, będziemy mogli bez problemu odszukać sprawcę i udowodnić mu jego przewinienie. Kamery samochodowe rejestrują obraz w sposób ciągły, więc nic nie powinno im umknąć.  Oznacza to, że obraz rejestruje się w pętli, aż do zapełnienia pamięci urządzenia. Materiał zebrany przez kamerkę łatwo można przenieść na pamięć zewnętrzną, np. na komputer lub telefon.

Podczas gdy podstawowe kamery samochodowe obejmują tylko przód pojazdu, pokazując widok przez przednią szybę, niektóre z nich występują w parach, jako zestaw alternatywny lub jako unowocześnienie, z drugą kamerą skierowaną do tyłu, która również rejestruje to, co dzieje się z tyłu. 

Jaką kamerkę samochodową wybrać i gdzie jej szukać?
Wybór rejestratorów samochodowych jest spory. Różnią się one przede wszystkim pojemnością, rozdzielczością i ceną. Zalety z jego posiadania w aucie są niewątpliwe, dlatego warto zamontować takie urządzenie u siebie. Żeby z nagrania można było odczytać dane takie jak tablica rejestracyjna, musi być ono wykonane w wysokiej rozdzielczości i posiadać tryb nagrywania w nocy. W innym przypadku nagrania mogą okazać się bezużyteczne. Przydatny jest także wbudowany czujnik ruchu, który pozwoli zaoszczędzić na pamięci w trakcie postoju auta.

Kamerę samochodową możesz zakupić lub sprzedać między innymi przez internet. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej strony w darmowymi ogłoszeniami ogloszenia24m.pl. Tutaj w kategorii elektronika znajdziesz oferty z rejestratorami  na terenie całego kraju. Dajemy ci wybór, co do możliwości korzystania z serwisu. Możesz zarejestrować się lub dodawać i przeglądać ogłoszenia jako gość. 
Do góry