× Filtruj

Sprzedam Kostium Świętego Mikołaja czerwony

 Lokalizacja: Warszawa
 Dodano: 27.10.2023, 18:06
500 zł

Wysokiej jakości skarpetki - naturalna owcza wełna

 Lokalizacja: Karpacz
 Dodano: 31.03.2023, 12:03
100 zł
Komin wielofunkcyjny, chusta, szalik Agro Profil 6

Komin wielofunkcyjny, chusta, szalik Agro Profil

 Lokalizacja: Suchy Las
 Dodano: 14.02.2023, 12:13
15 zł
Wełniane rękawiczki i kapcie z owczej skóry, Uniseks 8

Wełniane rękawiczki i kapcie z owczej skóry, Uniseks

 Lokalizacja: Maków Podhalański
 Dodano: 23.11.2022, 07:44
100 zł
Masz za dużo ubrań lub chcesz kupić nową garderobę po okazyjnej cenie?

W tej kategorii znajdziesz oferty z ubraniami nowymi oraz używanymi. Przez internet możesz kupić pojedyncze sztuki lub całe paki ubrań w jednym rozmiarze. Mnóstwo osób pozbywa się ubrań w bardzo dobrym stanie za bardzo niską cenę. Warto skorzystać z okazji, tym bardziej że znajdziesz tu również ubrania z metką oraz ubrania znanych firm i drogich projektantów.

Jeśli masz za dużo ubrań, lub takie których z jakiegoś powodu już nie nosisz dodaj ogłoszenie na stronie ogloszenia24m.pl i zyskaj dodatkowe pieniądze na nową garderobę. Zrób zdjęcia, podaj wymiary i ustal cenę, a potem czekaj na klienta. Możesz stworzyć zestawy ubrań lub całe "paki" w jednym rozmiarze i sprzedać je jednej osobie. Nie ma znaczenia czy jest to balowa suknia, strój kąpielowy czy zwykły T-shirt. Jest duża szansa, że twoje ogłoszenie wpadnie komuś w oko. 

Chcesz sprzedać suknię ślubną? Tutaj możesz zamieścić swoją ofertę. Opisz każdy detal i podaj dokładne wymiary. Zdjęcie na osobie będzie dodatkowym atutem.

Portal ogloszenia24m.pl jest bezpłatny, więc dodawanie ogłoszeń nic cię nie kosztuje. Jeśli chcesz korzystać z niego częściej i mieć kontrolę nad wszystkimi swoimi ogłoszeniami zachęcamy do zarejestrowania się, jako użytkownik lub wykupienia konta premium. 
Do góry