BUKIECIARZ / FLORYSTA

 Dodano: 10.05.2023, 12:16
 Lokalizacja: Bełchatów
 Wyświetleń: 76
ID ogłoszenia: 9736
za darmo
Agencja Pracy Select
Agencja Pracy Select ● offline

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę

Agencja Pracy Tymczasowej Select poszukuje BUKIECIARZA / FLORYSTY

Nr referencyjny: BUKIECIARZ/2023
Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: Praca stała

Zadania na danym stanowisku:

  • Wykonywanie bukietów okolicznościowych.
  • Sprzedaż kwiatów i upominków.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

  • Umiejętność układania bukietów.
  • Doświadczenie w pracy na danym stanowisku.
  • Motywacja i chęci do pracy.
  • Kreatywność oraz zdolności manualne.

Jeśli masz pasję do tworzenia pięknych bukietów, doświadczenie w pracy jako bukieciarz lub florysta oraz jesteś gotowy do pracy na stanowisku, które wymaga kreatywności i umiejętności manualnych, to ta oferta może być właśnie dla Ciebie.

Agencja Pracy Tymczasowej Select zapewnia profesjonalne wsparcie i możliwość rozwoju zawodowego. Dołącz do naszego zespołu, a razem stworzymy magiczne bukiety i rozświetlimy dni naszych klientów.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, zachęcamy do przesłania swojego CV i kontaktu z nami. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i pracę w inspirującym środowisku kwiatów i piękna.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [adres email] lub dzwonić pod numer [numer telefonu].

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy magiczne arcydzieła kwiatowe, które będą cieszyć naszych klientów!

Kategoria:
Typ transakcji:
Inne
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
za darmo
za darmo
Kategoria:
Inne
Oferta od:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
Zobacz wszystkie