Obiekt handlowo-usługowy, Wynajęty gotowy biznes Kędzierzyn-Koźle

 Dodano: 01.05.2024, 17:41
 Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
 Wyświetleń: 13
ID ogłoszenia: 14283
Cena:
4 400 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Do nabycia jest obiekt handlowo-usługowy o łącznej powierzchni około 1200m2, znajdujący się w malowniczej miejscowości Kędzierzyn-Koźle. Jest to niezwykła oferta, która składa się z 4 lokali handlowych, z których każdy jest obecnie wynajęty na długo terminowe umowy.

Cały obiekt usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 0.63 ha, co zapewnia dużą przestrzeń dla klientów oraz dogodne parkingi i dojazdy zarówno z przodu, jak i z tyłu budynku. Położenie punktu jest niezwykle korzystne, przy głównej drodze nr 423 ul. Wyspiańskiego, sąsiadując m.in. ze stacją paliw BP.

Infrastruktura obejmuje gaz ziemny, kanalizację miejską, prąd, wodę itp. Pierwszy lokal o powierzchni 700m2 przeszedł całkowitą modernizację i jest obecnie wynajmowany przez Pocztę Polską główny oddział od 3 lat. Drugi lokal o powierzchni 100m2 jest wynajmowany przez hurtownię papierniczą, która jest stałym najemcą od 15 lat.

Trzeci lokal o powierzchni 100m2 jest wynajmowany przez firmę usługową, również cieszącą się stałym najemcą od 10 lat. Czwarty lokal o powierzchni 100m2 pełni funkcję biura, warsztatu z kanałem, pomieszczeń mieszkalnych i socjalnych, oraz obejmuje plac, na którym znajduje się komis samochodowy, który sami użytkujemy.

Dodatkowo, piąty lokal o powierzchni 70m2 może być wykorzystany jako mieszkanie lub biuro, podobnie jak szósty lokal o powierzchni 130m2, który jest do zaadoptowania według potrzeb.

Nieruchomość została nabyta na własność, bez obciążenia hipoteką lub prawami osób trzecich, nie będąc również przedmiotem żadnych postępowań sądowych czy egzekucyjnych. To doskonała inwestycja dla osób poszukujących stabilnego dochodu z najmu w strategicznie położonej lokalizacji.
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
4 400 000 zł
Cena:
4 400 000 zł
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
 Dodano: 01.05.2024, 17:41
 Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
 Wyświetleń: 13
ID ogłoszenia: 14283
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii

Do góry