Sprzedam biznes – producent odzieży medycznej

 Dodano: 09.03.2024, 19:37
 Lokalizacja: Wrocław
 Wyświetleń: 34
ID ogłoszenia: 13776
Cena:
95 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

 Sprzedaży Firmy: Produkcja Odzieży Premium dla Branży Medycznej, Kosmetycznej i Weterynaryjnej

Zapraszamy do nabycia wyjątkowej firmy specjalizującej się w produkcji odzieży premium dla branży medycznej, kosmetycznej i weterynaryjnej. Nasza firma, założona we wrześniu 2023 roku, od samego początku zyskała uznanie klientów dzięki najwyższej jakości produktów i innowacyjnemu podejściu do designu.

Nasza Oferta:
1. Wysoka Jakość Materiałów: Nasze produkty wykonane są z włoskiego materiału najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość, wygodę i elegancję. Dzięki temu cieszymy się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą.
2. Unikalny Design: Nasze uniformy i fartuchy charakteryzują się niepowtarzalnym stylem i precyzyjnym krojem, który doskonale podkreśla sylwetkę. Funkcjonalność naszych produktów sprawia, że są one nie tylko estetyczne, ale także wyjątkowo praktyczne w codziennym użytkowaniu.
3. Współpraca z Influencerami: Nasza firma aktywnie działa w mediach społecznościowych, współpracując z renomowanymi influencerami z branży medycznej. Dzięki temu nasza marka zyskuje coraz większą popularność i rozpoznawalność wśród profesjonalistów oraz studentów kierunków medyczno-kosmetycznych.
4. Wsparcie i Know-how: Kupując naszą firmę, otrzymasz nie tylko prawa do marki i pełną dokumentację techniczną, ale także wsparcie posprzedażowe przez 60 dni. Pomoc naszego doświadczonego zespołu obejmuje m.in. przekazanie planu rozwoju marki, kontakty do dostawców półproduktów oraz strategię ekspansji na nowe rynki.

Dodatkowe Atuty:
- Profesjonalna strona internetowa oraz sklep internetowy
- Konta na platformach social media: Facebook, Instagram
- Magazyn gotowych produktów zapewniający płynność działania firmy

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem gotowego biznesu z potencjałem rozwoju i wsparciem na początku działalności, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów. Ta oferta to doskonała okazja dla przedsiębiorców pragnących wejść na rynek odzieży medycznej z marką, która już teraz cieszy się uznaniem i popularnością.
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
95 000 zł
Cena:
95 000 zł
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
 Dodano: 09.03.2024, 19:37
 Lokalizacja: Wrocław
 Wyświetleń: 34
ID ogłoszenia: 13776
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii

Do góry