Sprzedam pizzerię Warszawa

 Dodano: 14.03.2024, 09:45
 Lokalizacja: Warszawa
 Wyświetleń: 19
ID ogłoszenia: 13859
Cena:
75 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą – Pizzeria włoska w sercu Warszawy, która stoi przed Tobą gotowa do przejęcia wraz z nazwą, logo, pełnym wyposażeniem, recepturami i solidną bazą klientów. To doskonała okazja dla osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gastronomicznej w dynamicznym środowisku stolicy Polski.

Jedną z głównych zalet tego lokalu jest niski czynsz, co znacznie obniża koszty prowadzenia biznesu i zwiększa jego atrakcyjność finansową. Lokal o powierzchni 50m2 posiada także przestronny, zadaszony taras o powierzchni 70m2, który pełni rolę ogrodu zimowego. To idealne miejsce do organizacji różnorodnych wydarzeń, takich jak komunie, urodziny czy inne imprezy okolicznościowe, przyciągając tym samym różnorodną klientelę.

Dodatkowym atutem tej pizzerii jest znajdujący się przy niej obszerny, bezpłatny parking, co zapewnia wygodę klientom i ułatwia dotarcie do lokalu nawet w godzinach szczytu.

Cena sprzedaży wynosi jedynie 75000 zł, co stanowi niezwykle atrakcyjną ofertę w kontekście potencjalnych zysków, jakie może przynieść prowadzenie tego rodzaju działalności w takiej lokalizacji.

Więcej informacji na temat tej wyjątkowej oferty można uzyskać pod numerem telefonu 502416306. Sprzedający podejmuje tę decyzję z powodów osobistych, otwierając drogę dla nowego właściciela, który z wielką pasją i zaangażowaniem będzie mógł kontynuować tę kulinarową przygodę w sercu Warszawy. Nie przegap tej okazji, skontaktuj się już dziś i dowiedz się więcej o możliwości przejęcia tej urokliwej pizzerii!

Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
75 000 zł
Cena:
75 000 zł
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
 Dodano: 14.03.2024, 09:45
 Lokalizacja: Warszawa
 Wyświetleń: 19
ID ogłoszenia: 13859
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii

Do góry