Sprzedam Przestronny dom z dodatkowa dzialka na spredaz Tworog

 Dodano: 18.03.2024, 17:14
 Lokalizacja: Tworóg
 Wyświetleń: 18
ID ogłoszenia: 14005
Cena:
499 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 168 m2, zlokalizowany w spokojnej okolicy. Budynek został wybudowany w latach 80. XX wieku i jest wykonany w tradycyjnej technologii murowanej. Posiada jedno piętro oraz podpiwniczenie, co daje przestrzeń do rozbudowy lub adaptacji na inne cele.

Położenie nieruchomości jest bardzo korzystne. Znajduje się ona w odległości około 400 metrów od urzędu gminy, co zapewnia łatwy dostęp do wszelkich instytucji administracyjnych. W najbliższej okolicy dominuje zabudowa mieszkaniowa, co tworzy przyjazne otoczenie dla mieszkańców. Dodatkowym atutem jest bliskość kościoła (200 m), przedszkola gminnego (500 m) oraz ochotniczej straży pożarnej (300 m), co sprzyja życiu społecznemu i rodzinnej atmosferze.

W pobliżu nieruchomości znajduje się także dogodna infrastruktura handlowo-usługowa. Sklep Biedronka oddalony jest o około 800 metrów, a punkty handlowo-usługowe zlokalizowane są w odległości około 250 metrów. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości około 220 metrów, co ułatwia komunikację z innymi częściami miasta.

Budynek wyposażony jest we wszystkie niezbędne instalacje, w tym wodną, gazową, kanalizacyjną oraz elektryczną. Ogrzewanie zapewniane jest przez indywidualne centralne ogrzewanie oparte na węglu, co zapewnia stabilne i ekonomiczne źródło ciepła.

Nieruchomość jest idealna dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie ceniących bliskość niezbędnych udogodnień. Jest to również doskonała okazja dla inwestorów, którzy chcieliby przeprowadzić remont i dostosować nieruchomość do własnych potrzeb. Cena sprzedaży wynosi łącznie 2 199 000 PLN. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na bezpłatną prezentację nieruchomości.
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
499 000 zł
Cena:
499 000 zł
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
 Dodano: 18.03.2024, 17:14
 Lokalizacja: Tworóg
 Wyświetleń: 18
ID ogłoszenia: 14005
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii

Do góry