Sprzedam zakład produkcji płytek dekoracyjnych. - GOTOWY BIZNES

 Dodano: 09.03.2024, 18:48
 Lokalizacja: Wrocław
 Wyświetleń: 64
ID ogłoszenia: 13762
Cena:
80 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Oferta Sprzedaży Unikatowej Manufaktury Produkcji Płytek Gipsowych

Szukasz solidnej inwestycji w przemysł dekoracyjny? Oferuję Ci niepowtarzalną okazję nabycia mojej manufaktury specjalizującej się w produkcji dekoracyjnych płytek gipsowych, głównie w stylu cegły. Nasze unikatowe formy produkcyjne, stworzone własnoręcznie, stawiają nas w czołówce polskiego rynku pod względem szybkości i ilości dziennej produkcji wśród małych i średnich przedsiębiorstw.

Maksymalna moc przerobowa wynosi około 6000 sztuk płytek na zmianę (2 osoby po 8 godzin), generując wartość produkcji w zależności od wzoru między 4500 zł a 6600 zł brutto, przy koszcie produkcji około 1000 zł brutto - co jest osiągalne dzięki naszym unikatowym formom produkcyjnym.

Firmę można prowadzić z jednym pracownikiem na produkcji, przy czym średni dochód wynosi 25 tysięcy złotych netto po odjęciu kosztów produkcji.

Posiadamy unikalną wiedzę i techniki produkcji, które pozwoliły nam utrzymać się na rynku, nawet w obliczu upadku konkurentów. Nasze produkty cieszą się dużą popularnością, zajmując 2. miejsce w sprzedaży w naszej kategorii na platformie Allegro.

Dodatkowym atutem jest rozpoznawalność marki oraz silna obecność online. Nasza strona internetowa jest pozycjonowana od ośmiu lat, co skutkuje stabilną sprzedażą i współpracą z dużymi inwestorami.

W ofercie znajdują się również inne formy, np. do betonu architektonicznego, paneli 3D, formy narożnikowe oraz prototypowe, które mogą posłużyć do dalszego rozwoju firmy.

W 2023 roku firma wygenerowała łączny przychód w wysokości 501 tysięcy złotych brutto, a od października 2023 roku obserwujemy wzrost sprzedaży.

Posiadam nowy, gotowy, autorski produkt gotowy do produkcji, który jest w stanie podwoić dochód firmy.

Zapewniam pełne wsparcie w uruchomieniu produkcji, kontakty do dostawców surowców, bazę klientów oraz know-how.

Cena sprzedaży wynosi 80 tysięcy złotych i zawiera wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia produkcji i sprzedaży. Do prowadzenia działalności wymagane jest 150 m2 powierzchni.

Szukam osoby, która przejmie firmę, dbając o jej markę i kontynuując jej rozwój z pasją i motywacją. To doskonała okazja dla kogoś, kto chce prowadzić i rozwijać ugruntowaną markę, mając jednocześnie moje wsparcie i doradztwo.

Sprzedaję firmę z powodu konieczności sprzedaży budynku, w którym się znajduje, oraz skupienia się na innym projekcie biznesowym. Nie mogę już poświęcić odpowiedniej uwagi obu projektom.
 
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
80 000 zł
Cena:
80 000 zł
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
 Dodano: 09.03.2024, 18:48
 Lokalizacja: Wrocław
 Wyświetleń: 64
ID ogłoszenia: 13762
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii

Do góry