Wynajmę Kontener Magazyn12m2 do wynajęcia Zabrze

 Dodano: 11.05.2024, 11:08
 Lokalizacja: Zabrze
 Wyświetleń: 18
ID ogłoszenia: 14591
Cena:
442,80 zł

Szczegóły ogłoszenia

 Dynamicznie rozwijająca się firma, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie przechowywania rzeczy zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom elastycznych i bezpiecznych rozwiązań magazynowych, które pomogą im zarządzać swoimi przedmiotami w sposób efektywny i wygodny.

Jesteśmy największym parkiem kontenerowym w Polsce, zlokalizowanym w strategicznych punktach kraju, takich jak Bydgoszcz, Kalisz, Legnica, Poznań, Szczecin, Wrocław, Zielona Góra, Dąbrowa Górnicza, Piekar Śląskich i Zabrze. Nasza obecność w tych miastach umożliwia łatwy dostęp do naszych usług dla szerokiego grona klientów.

Oferujemy różnorodne pomieszczenia magazynowe o powierzchniach 3, 6 i 12 metrów kwadratowych, co pozwala klientom dopasować wielkość pomieszczenia do swoich indywidualnych potrzeb. Nasze magazyny są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić optymalne warunki przechowywania dla różnorodnych rodzajów przedmiotów, od dokumentów i mebli po sprzęt sportowy i narzędzia.

Jednym z naszych głównych atutów jest elastyczny dostęp do wynajmowanych pomieszczeń. Klienci mają możliwość korzystania z naszych magazynów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, co daje im pełną kontrolę nad ich przechowywanymi przedmiotami. Dodatkowo, nasze obiekty są wyposażone w duże place manewrowe oraz bezpośrednie podjazdy pod magazyny, co ułatwia załadunek i rozładunek.

Bezpieczeństwo naszych klientów i ich mienia jest dla nas priorytetem. Dlatego też zapewniamy całodobowy monitoring oraz indywidualne kłódki na każdym wynajętym pomieszczeniu. Każdy klient otrzymuje swój własny klucz, co gwarantuje im pełną prywatność i bezpieczeństwo.

Minimalny okres najmu wynosi 2 tygodnie, co daje klientom elastyczność w korzystaniu z naszych usług. Dodatkowo, okres wypowiedzenia wynosi 14 dni kalendarzowych, co umożliwia łatwą rezygnację z wynajmu w razie potrzeby.

Ogłoszenie dotyczące magazynu zewnętrznego-kontenera o powierzchni 12 m2 przy ul. Zamkowej 1 w Zabrzu to tylko jedna z wielu ofert, jakie mamy do zaoferowania. Dla zainteresowanych klientów dostępne są także inne powierzchnie magazynowe, zapewniając im jeszcze większy wybór.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania lub potrzebują więcej informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb.
Kategoria:
Typ transakcji:
Wynajmę
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
442,80 zł
Cena:
442,80 zł
Kategoria:
Typ transakcji:
Wynajmę
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
 Dodano: 11.05.2024, 11:08
 Lokalizacja: Zabrze
 Wyświetleń: 18
ID ogłoszenia: 14591
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii

Do góry