Auto do ślubu limuzyna Bmw 5 Auto na ślub Mazowieckie

Auto do ślubu limuzyna Bmw 5 Auto na ślub Mazowieckie

 Lokalizacja: Radom
 Dodano: 14.06.2022, 18:32
1 000 zł
Limuzyny do wynajęcia, samochód do ślubu , Hummer h2, Chrysler 300c, BMW
1 200 zł
Samochód do ślubu wesele Audi SQ8 ślub

Samochód do ślubu wesele Audi SQ8 ślub

 Lokalizacja: Tarnów
 Dodano: 14.06.2022, 18:20
1 200 zł
Auto do ślubu. Wynajem samochodu do ślubu. BMW X6 do ślubu. Ślub BMW X
500 zł
Audi Q8 Białe, Auto ślubne, Samochód do ślubu

Audi Q8 Białe, Auto ślubne, Samochód do ślubu

 Lokalizacja: Radom
 Dodano: 22.04.2022, 18:40
1 000 zł
Samochód do ślubu

Dla par planujących dzień ślubu jednym z najważniejszych priorytetów jest uczynienie uroczystości tak niepowtarzalną i wyjątkową, jak to tylko możliwe. Jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie tego celu jest wybór samochodu do ślubu nieco bardziej nietypowego niż standardowy i taki, którym jeździmy na co dzień. Odchodząc od tradycyjnych rozwiązań narzeczeni mogą postawić po sobie niezapomniane wrażenie podczas podróży między kościołem, a salą weselną. Jeśli lubisz to, co niezwykłe to właśnie takie "inne" auto będzie dopełnieniem tego dnia. 

Retro auta do ślubu

Ciągle popularnym trendem są retro auta. Od zagranicznych klasyków po perły polskiej motoryzacji - wszystko to może sprawić, że auto wpasuje się w Waszą uroczystość. Na polskich ślubach królują takie samochody jak: Alfa Romeo, Hudson Super, BMW, Mercedes, Rolls - Royce, oraz polskie takie jak: Warszawa czy Syrena. Tego typu samochody idealnie pasują do ślubów w stylu klasycznym, glamour i rustykalnym. Robią wrażenie na gościach i dodają elegancji całej uroczystości. W retro aucie Panna Młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka.

Najnowsze modele aut do ślubu

Oprócz aut typy retro dużą popularnością cieszą się auta nowoczesne i drogie. Do tych aut należą np.: wersje prezydenckie Audi i Mercedesa, Porshe, Tesla, czy Chrysler. Te auta nie tylko robią wrażenie swoim designem, ale również bogatym wyposażeniem gwarantującym komfort na najwyższym poziomie. 

Limuzyny do ślubu

Kolejnym typem auta, jakie często pojawia się na drodze z kościoła na salę weselną jest ciągle popularna limuzyna. Tego typu auta zawsze robiły wrażenie kojarząc się z luksusem i przepychem. Wśród limuzyn ciągle popularne modele to najczęściej Lincoln i Excalibur. W limuzynie jest dużo miejsca i wiele nietypowych udogodnień takich jak wbudowany bar. Podjechanie nowoczesną lub klasyczną limuzyną  z całą pewnością zrobi wrażenie na oczekujących gościach. 

Gdzie szukać auta do ślubu

Ogłoszenia o wynajmie samochodów do ślubu najczęściej spotkamy w Internecie. Wybór jest ogromny i nie musimy ograniczać się do konkretnej lokalizacji, często właściciele prywatni i firmy zajmujące się wynajmem oferują dojazd do klienta za dopłatą. 
Do góry