× Filtruj
Pączkarnia plus przyczepa do sprzedaży Kruszewnia 3

Pączkarnia plus przyczepa do sprzedaży Kruszewnia

 Lokalizacja: Kruszewnia
 Dodano: 26.01.2024, 10:28
85 000 zł

Odstąpię lokal gastronomiczny Gdynia

 Lokalizacja: Gdynia
 Dodano: 03.10.2023, 14:52
50 000 zł do negocjacji
5cl abda 6cladba 10

5cl abda 6cladba

 Lokalizacja: Aleksandrowice
 Dodano: 21.04.2023, 08:12
za darmo

Prosperujący bar z kuchnią domową odstąpię/sprzedam

 Lokalizacja: Białystok
 Dodano: 05.03.2023, 18:52
120 000 zł

Automaty obiadowe chlodziarko-zamrazarki

 Lokalizacja: Wrocław
 Dodano: 13.12.2022, 13:44
1 zł do negocjacji
Catering na każdą okazję 9

Catering na każdą okazję

 Lokalizacja: Kwilcz
 Dodano: 23.11.2022, 19:43
1 zł

Pieczenie ciast i deserów

 Lokalizacja: Lipno
 Dodano: 06.10.2022, 20:26
25 zł
Usługi gastronomiczne

Gastronomia to branża gospodarki, która poza przerwą podczas pandemii, działa w Polsce bardzo prężnie i generuje co roku miliardowe zyski. Największą odnogą tej branży są lokale gastronomiczne. Po kryzysie gospodarczym wywołanym pandemią wiele z lokali stacjonarnych dodało do swojej oferty inne usługi takie jak catering, czy dostawa jedzenia na wynos. 

Catering

Organizacja imprez różnego rodzaju to w dużej części organizacja jedzenia. Od małych kilkuosobowych imprez po wystawne przyjęcia, każdy z organizatorów chcę, żeby jedzenie było smaczne i najwyższej jakości. W takim wypadku najprostszym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy cateringowej, która przygotuje wszystko za Ciebie. Catering może być robiony na miejscu przyjęcia, jeśli pozwala na to zaplecze lub dostarczany, jako gotowe posiłki prosto na talerze gości. W usługi cateringu wchodzą zarówno dania zimne, czyli przystawki oraz dania gorące. Tylko od Ciebie zależy, jakie menu zaplanujesz. 

Catering dietetyczny

We wszystkim dużych miastach oraz w większości średnich miast dostępne są cateringi dietetyczne. Wraz z modną dietą pudełkową stały się one powszechne. Jeśli pozwolą Ci na to fundusze, a nie masz czasu przyrządzać posiłków, firma cateringowa przygotuje dla Ciebie posiłek na każdy dzień, zgodnie z wybraną przez Ciebie dietą. Wystarczy zamówić odpowiedni pakiet i przez kilka tygodni nie musisz się martwić o zakupy, ani o gotowanie. 

Wyroby cukiernicze

Torty na specjalne okazje są niewątpliwą ozdobą każdej imprezy. Najczęściej zamawiamy je na urodziny, ale także na różnego rodzaju jubileusze i przede wszystkim na wesela. Dzisiaj torty to dzieła sztuki i nie każdy potrafi wykonać taki tort sam. Dlatego z pomocą przychodzą firmy cukiernicze lub osoby prywatne, które wyspecjalizowały się w tego typu wypiekach. Koszty tortu zależą przed wszystkim od jego wielkości i tego, jak bogato mają być ozdobione. Jeśli nie masz talentu do pieczenia lub po prostu brakuje Ci czasu skorzystaj z takich usług. Możesz zamówić tort według własnej wizji lub tort podpatrzony u kogoś innego. Cukiernik na podstawie zdjęcia będzie mógł wykonać dla Ciebie to dzieło sztuki. Ceny za usługi cukiernicze są różne w zależności od regionu oraz składników i ozdób, które mają zostać użyte. 
Do góry