× Filtruj
148 zł
148 zł do negocjacji
Grawer, produkty reklamowe, znakowanie, grawerowanie laserowe 5

Grawer, produkty reklamowe, znakowanie, grawerowanie laserowe

 Lokalizacja: Opole
 Dodano: 06.04.2023, 11:41
10 zł

Remonty Legnica i okolice do +50km

 Lokalizacja: Legnica
 Dodano: 27.03.2023, 20:07
1 zł do negocjacji
Wycinka drew trudnych metodą alpinistyczną lub z podnośnika. 7

Wycinka drew trudnych metodą alpinistyczną lub z podnośnika.

 Lokalizacja: Tyczyn
 Dodano: 23.03.2023, 15:15
za darmo
Montaż ogrodzeń układanie kostki Rzeszów Krasne r 787322263 2

Montaż ogrodzeń układanie kostki Rzeszów Krasne r 787322263

 Lokalizacja: Krasne
 Dodano: 05.03.2023, 13:09
28 zł do negocjacji

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120

 Lokalizacja: Rzeszów
 Dodano: 28.02.2023, 13:14
20 000 zł

Utwardzanie dróg z kruszyw kostki Łańcut

 Lokalizacja: Łańcut
 Dodano: 18.02.2023, 16:24
2 zł do negocjacji
Wiosna to czas wzmożonych prac w ogrodach przydomowych, firmowych i skwerach publicznych. 
Jeśli marzysz o pięknym ogrodzie, ale Twoja działka to puste pole lub sterta ziemi możesz zwrócić się po pomoc do fachowca. Są osoby i firmy zajmujące się m.in projektowaniem ogrodów od podstaw, renowacją infrastruktury ogrodowej, pielęgnacją, nawadnianiem, montażem drenaży, przycinaniem żywopłotów, koszeniem traw. Nie wiedziałeś, że w Twój ogród wymaga tylu zabiegów? Jeśli chcesz cieszyć się  w nim harmonią i zielenią warto zainwestować w profesjonalne usługi. 

Dekoracje i aranżacje ogrodów. 
Masz już ogród, ale czujesz że czegoś w nim brakuje? Nie wystarczy ci równy trawnik i żywopłot? Jeśli twój ogród ma być miejscem spotkań warto zbudować w nim altanę. Na rynku są dostępne gotowe namioty na stelażach, ale nie są one wieczne, a wietrzna pogoda często uniemożliwia korzystanie z nich. Jeśli masz miejsce pomyśl o budowie altany od podstaw lub z elementów. Zanim podejmiesz decyzję o budowie sprawdź przepisy. Nawet altanka może wymagać zgłoszenia do stosownego urzędu. 

Usługi ogrodnika.
Ogrodnika możesz zatrudnić jednorazowo lub podjąć z nim współpracę na dłuższy okres. Wymagające rośliny bardzo często potrzebują regularnej pielęgnacji, dlatego jeśli nie chcesz stracić włożonej w nie wcześniej pracy i pieniędzy musisz pamiętać o ich utrzymaniu. Im większy ogród tym więcej pracy będzie trzeba mu poświęcić.

Oferty osób zajmujących się pielęgnacją, projektowaniem i budowaniem ogrodów i towarzyszącej im infrastruktury znajdziesz na bezpłatnym portalu ogłoszeniowym ogloszenia24m.pl. 

Remonty i naprawy w domu. 
W każdym domu zdarzają się awarie, które trzeba niezwłocznie naprawić. Dobrego fachowca znajdziesz szybko na portalu z darmowymi ogłoszeniami. Jeśli wybierzesz oferty w swojej lokalizacji, szybko i skutecznie rozwiążesz problem. Szukasz hydraulika albo elektryka, sprawdź ogłoszenia i skontaktuj się z nim poprzez portal lub telefonicznie. Możesz wybierać wśród wielu ofert, dlatego masz możliwość porównania cen usług.

Twój dom potrzebuje gruntownych porządków? Sprawdź oferty firm oraz osób oferujących kompleksowe sprzątanie. Dzięki takim usługom możesz bez wysiłku zadbać  porządek.

Planujesz remont - tutaj znajdziesz specjalistów oraz ekipy remontowe. Wyszukiwarka pozwoli ci szybko dotrzeć do interesującej cię usługi. Opcja lokalizacji dodatkowo ułatwi poszukiwania. 

 
Do góry