Odstąpię działający salon kosmetyczny w galerii handlowei Gdańsk

 Dodano: 02.11.2023, 18:08
 Lokalizacja: Gdańsk
 Wyświetleń: 29
ID ogłoszenia: 11817
Cena:
78 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

okazja dla przedsiębiorczych osób – odstąpienie popularnego salonu kosmetycznego w Gdańsku, działającego od 6 lat i cieszącego się doskonałą renomą. Salon znajduje się w prestiżowej lokalizacji Wzeszcz, oferując szeroką gamę usług kosmetycznych, włączając w to zabiegi kosmetyczne, manicure, pedicure, stylizację rzęs i brwi, makijaż permanentny oraz usługi fryzjerskie. Znajduje się w centrum uwagi, posiadając ponad 2100 pozytywnych opinii na platformie Booksy z oceną 4,9 i bazą klientów liczącą 6000 osób.

Pełne Wyposażenie: Salon o powierzchni 120m² składa się z recepcji, gabinetu kosmetycznego, gabinetu przedłużania rzęs, 6 stanowisk do manicure oraz 3 stanowisk pedicure z wodą. Wszystkie miejsca są komfortowo urządzone i w pełni wyposażone, spełniając najwyższe standardy higieny i sanitarnych.
Bogate Doświadczenie Salon działa na rynku już 6 lat, co świadczy o jego ugruntowanej pozycji i zaufaniu klientów. Znajduje się w popularnej dzielnicy Gdańska, przyciągając klientów z różnych części miasta.
Atrakcyjna Umowa Najmu Salon posiada bardzo korzystną umowę najmu, co stanowi dodatkowy atut dla przyszłego właściciela.
Silna Baza Klientów Salon posiada bazę klientów składającą się z 6000 osób, z którymi można kontynuować współpracę i rozwijać relacje biznesowe.
Gotowy Biznes, Bez Nakładów Ten gotowy do działania biznes nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Oznacza to, że nowy właściciel może

przejąć salon wraz z całym wyposażeniem, marką, dostępem do bazy klientów oraz mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram, TikTok, Booksy), co ułatwi kontynuację prowadzenia działalności bez przeszkód.

Powód Odstąpienia to salon jest odstępowany z powodu zmiany branży przez obecnego właściciela. Jest to znakomita szansa dla nowego przedsiębiorcy, który może kontynuować sukces tego biznesu i rozwijać go jeszcze bardziej. Prestiżowa lokalizacja, stała baza klientów oraz doświadczenie salonu to czynniki, które sprawiają, że ta oferta jest niezwykle atrakcyjna dla przyszłego przedsiębiorcy.
Jeśli marzysz o własnym salonie kosmetycznym i chcesz uniknąć trudności związanych z rozpoczęciem biznesu od zera, ta oferta jest dla Ciebie! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej szansie biznesowej i zacznij swoją drogę do sukcesu w branży kosmetycznej.
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
78 000 zł
Cena:
78 000 zł
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
 Dodano: 02.11.2023, 18:08
 Lokalizacja: Gdańsk
 Wyświetleń: 29
ID ogłoszenia: 11817
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii

Do góry