× Filtruj

Sprzedam Biznes Firmę Gotowy biznes Kupię

Sprzedam gotowy, działający biznes sala zabaw dla dzieci Sprzedam Firmę Olsztyn 2
390 000 zł
Sprzedam firmę Kebab mobilna przyczepa gastronomiczna typu KEBAB budka 2021 8
95 000 zł
Sprzedam zakład produkcji płytek dekoracyjnych. - GOTOWY BIZNES 8

Sprzedam zakład produkcji płytek dekoracyjnych. - GOTOWY BIZNES

 Lokalizacja: Wrocław
 Dodano: 01.06.2024, 17:07
80 000 zł
Sprzedam Gotowy biznes: kawiarnia z lodziarnią w centrum 8

Sprzedam Gotowy biznes: kawiarnia z lodziarnią w centrum

 Lokalizacja: Miechów
 Dodano: 01.06.2024, 17:04
65 000 zł

Sprzedam firmę transportową Warszawa

 Lokalizacja: Warszawa
 Dodano: 10.05.2024, 11:51
840 000 zł
Sprzedam Myjnia samochodowa Elbląg bezdotykowa 5 stanowisk + ziemia super lokalizacja 2
1 800 000 zł
Sprzedam / odstąpię dochodowe studio fotograficzne w centrum Rzeszowa 3
89 000 zł
Sprzedam firmę Kilkunastoosobowa szwalnia z klientem Czempiń koło Poznania 3
479 000 zł
Sprzedam super biznes Lodziarnie pod Trampoliną 3

Sprzedam super biznes Lodziarnie pod Trampoliną

 Lokalizacja: Stalowa Wola
 Dodano: 10.05.2024, 11:26
180 000 zł
Sprzedam biznes Warszawa Odstąpię salon PIRUA wraz z marką i bazą klientów 3
189 000 zł
1 399 999,99 zł
Sprzedam biznes Klub wraz z ogrodem w centrum Szczecina 3

Sprzedam biznes Klub wraz z ogrodem w centrum Szczecina

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 10.05.2024, 11:10
180 000 zł
70 000 zł
Sprzedam bar nad morzem / Lokal gastronomiczny i salon gier Dębki 3
70 000 zł
Sprzedam biznes Myjnia Bezdotykowa Jawor – Gotowy Działający Biznes 2
195 000 zł

Jak kupić działającą firmę ? Odstąpię Sprzedam Biznes Firmę Gotowy biznes Kupie - Sprzedam gotową i działającą firme z klientami - Sprzedam gotowy działający Biznes - Odsprzedaż gotowego biznesu to poważny krok. Rozwijanie firmy od skromnych początków do punktu, w którym osiągnęła ona przyzwoitą wartość wymaga ogromu czasu i wysiłku.  Sprzedać można każdy biznes na każdym etapie jego rozwoju - wszystko zależy od popytu, okolicy i oczywiście od ceny za jaką zechcemy oddać go w obce ręce. Jak to zrobić i gdzie szukać tego typu ogłoszeń? 


Sprzedam działalność gospodarczą

Kupię biznes -  Przepis na sukces z gotową firmą  - Odstąpię Sprzedam firmę produkcyjną Sukces gwarantuje skuteczna integracja ze środowiskiem biznesowym, to z kolei wymaga szybkiego reagowania na dynamikę rynku i stale zmieniające się trendy biznesowe. Tylko ci przedsiębiorcy, którzy szybko potrafią wykorzystać pojawiające się przed nimi możliwości. W środowisku biznesowym nierzadko trzeba podjąć decyzję natychmiast. Najlepszym rozwiązaniem pomagającym zaoszczędzić ogromną ilość czasu jest gotowa firma na sprzedaż. Uważasz, że jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie? Sprawdź oferty gotowych, działających firm na sprzedaż. 

Dlaczego opłaca się kupić gotową firmę

Sprzedam pomysł na produkcję - Każdy przedsiębiorca ma swoją własną strategię rozwoju biznesu, a co za tym idzie powody, które skłoniły go do wyboru gotowej firmy. Taka opcja jak gotowy biznes przyciąga przedsiębiorców z kilku powodów. Najczęstszym powodem jest możliwość zawierania korzystnych transakcji już od pierwszych dni. Gotowa firma to także znaczna oszczędność czasu.

Sprzedam Firmę

Kupno gotowej firmy to szybki i prosty proces
- Wynika to z faktu, że gotowa struktura jest już w pełni uformowana i zorganizowana. Biznes z wypracowanym wizerunkiem będzie cieszył się dużym zaufaniem innych uczestników rynku i klientów. Najważniejszy krok to formalna zmiana właściciela. Nie musisz martwić się o skomplikowany proces jej zakładania, rejestracji i różnego rodzaju wniosków, zgłoszeń czy pozwoleń. Sprawdzone schematy, np. prognozy sprzedaży pozwolą Ci generować zyski bez większego wysiłku.  kupie biznes Mazowieckie Sprzedam firmę internetową

Jaką firmę najlepiej kupić

Sprzedam firmę transportową Wybór rodzaju firmy zależy od pomysłu oraz rynku na jakim ma funkcjonować. Kupuje się firmę po to, żeby na niej zarabiać. Dlatego właśnie przed wyborem należy dobrze zbadać rynek i zainwestować w to, czego na lokalnym rynku brakuje. Można też zakupić firmę, która nie działa tylko stacjonarnie, ale obejmuje swoim zasięgiem cały kraj np. sklep internetowy lub szkołę korepetycji on-line. Wiesz już, w jaką branżę chcesz zainwestować, ale nie masz czasu na monotonny proces "rozkręcania" jej od podstaw wybierz gotowy biznes i osiągaj zyski już od pierwszych Gotowe spółki z licencją transportową
Do góry