× Filtruj

Wyposażenie Siłowni - sprzęt Fitness - Hammer - Life Fitness

 Lokalizacja: Bolesławiec
 Dodano: 29.11.2023, 17:55
75 000 zł

Atlas treningowy do ćwiczeń FINNLO AUTARK 600

 Lokalizacja: Sabaszczewo
 Dodano: 24.10.2023, 17:26
5 500 zł

Tania bieżnia do domu używana

 Lokalizacja: Teratyn
 Dodano: 16.08.2023, 19:34
1 200 zł
Garmin MARQ Golfer (Gen 2) MARQ Adventurer (Gen 2) 2

Garmin MARQ Golfer (Gen 2) MARQ Adventurer (Gen 2)

 Lokalizacja: Warszawa
 Dodano: 05.11.2022, 16:34
1 350 zł
Hulajnoga elektryczna Rider Monster 5

Hulajnoga elektryczna Rider Monster

 Lokalizacja: Gdańsk
 Dodano: 10.07.2022, 09:56
1 900 zł
Fitness odchudzanie PW430 fotel masujący relaks gimnastyka fit masaż 2
5 900 zł
Na co zwrócić uwagę przy zakupie sprzętu sportowego
Wydajność i efektywność to dwa z wielu głównych parametrów nie tylko sportowca, ale także porządnego wyposażenia, czyli sprzętu sportowego. Znalezienie odpowiedniego dla Ciebie sprzętu może być często metodą prób i błędów. Niezależnie od tego, czy przebudowujesz piwnicę na domową siłownię, czy jesteś trenerem i wyposażasz swoją sale w sprzęt do treningu Twój sprzęt musi być idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i celów. 

Przed zakupem spróbuj przetestować jak najwięcej marek i modeli
Możesz wybrać sprzęt na podstawie dwóch czynników: jakości wykonania i ceny. Po wybraniu marki należy zwrócić uwagę na stosunek do wagi sprzętu. Na przykład jeśli kupowana rakieta jest mocna, ale zbyt lekka lub zbyt ciężka dla nadgarstka i ramion, może to mieć wpływ na wydajność. Jakość sprzętu zależy od jego wytrzymałości na działanie czynników zewnętrznych takich jak: uderzenia, korozja, naprężenia i nacisk. We współczesnym sporcie dokładność ma znaczenie i może wpływać na wyniki sportowca, jak i całej drużyny. 

Jak wybrać sprzęt sportowy
Twój sprzęt nie musi być najnowocześniejszy i z najwyższej półki. Nie musisz kupować najdroższego sprzętu na rynku. Nie daj się zwieść podchwytliwym opisom produktów i reklamom. Zanim zrobisz zakup upewnij się, że wiesz co chcesz dzięki niemu osiągnąć, Na przykład jeśli chcesz schudnąć kup sprzęt do ćwiczeń typu cardio - bieżnia lub rower stacjonarny, a jeśli chcesz nabrać masy mięśniowej pomyśl nad kupnem ciężarów. Jeśli nigdy nie ćwiczyłeś i nie wiesz, co będzie dla Ciebie najlepsze, wybierz się na lokalną siłownię i wypróbuj różne rodzaje sprzętu. Skorzystaj też z porad trenerów, którzy pomogą dobrać odpowiednie dla Ciebie urządzenia. Kupując sprzęt musisz oczywiście wziąć pod uwagę jego rozmiary i przestrzeń, jaką masz do wykonywania ćwiczeń lub uprawiania sportu. 

Gdzie kupić sprzęt sportowy
Oprócz profesjonalnych sklepów ze sprzętem sportowy, gdzie możesz dostać najnowsze urządzenia i akcesoria idealnym rozwiązaniem, które  nie zrujnuje Twojego portfela jest zakup sprzętu w Internecie, również tego używanego. Ceny profesjonalnego sprzętu mogą czasem równać się wartości Twojego samochodu i spadać wraz z wejściem na rynek nowszych jego wersji. Dlatego warto poszukać ofert od osób, które chcą swój sprzęt wymienić bądź już nie potrzebują swojego. Na portalu ogłoszeniowym ogloszenia24m.pl znajdziesz ogłoszenia z całej Polski, ogłoszenia według Twojego miejsca zamieszkania oraz dodasz ogłoszenie, jeśli to Ty chcesz z jakiegoś powodu sprzedać swój sprzęt - w takim wypadku dodasz ogłoszenie zupełnie za darmo.  
Do góry