Sprzedam blaszany garaż

Sprzedam blaszany garaż

 Lokalizacja: Kraków
 Dodano: 24.07.2022, 16:59
1 zł do negocjacji
Wysoki odsetek aut, który rośnie w Polsce co roku niestety nie przekłada się na ilość miejsc parkingowych.
Każdy właściciel samochodu chciałby, aby jego pojazd miał zarezerwowane miejsce tylko dla niego. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście garaż, ale nie zawsze jest możliwie jego znalezienie. Samochód garażowany nie ulega korozji i zyskuje na wartości w przypadku jego sprzedaży. Miejsce parkingowe na własność znacznie ułatwia życie i pozwala zaoszczędzić czas i nerwy. Również sprzedaż nieruchomości wraz z garażem czy miejscem parkingowym jest łatwiejsza, gdyż jest to wielkim plusem. Garaż to nie tylko miejsce dla twojego samochodu, ale również miejsce przechowywania rowerów, narzędzi i innych przedmiotów, na które nie masz miejsca w domu czy mieszkaniu. Własny garaż lub miejsce na parkingu to nie tylko wygoda, ale także zwiększone bezpieczeństwo twojego auta i twojej rodziny. 

Masz ciągły problem z parkowaniem?
Właściciele domów jednorodzinnych najczęściej nie mają problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. Sytuacja niestety komplikuje się jeśli ktoś mieszka w bloku lub na bardzo zatłoczonym osiedlu. W dużych miastach problem ze znalezieniem parkingu to zmora kierowców, czasem zajmuje długie i cenne minuty. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest wykupienie sobie miejsca parkingowego, garażu lub miejsca na strzeżonym parkingu. Jeśli poszukujesz takiego miejsca dla siebie sprawdź ogłoszenia na stronie z darmowymi ogłoszeniami ogloszenia24m.pl. W kategorii nieruchomości i podkategorii parking/garaż masz dużą szansę na odszukanie miejsca w twojej bliskiej lokalizacji. Znajdź korzystną ofertę w swojej okolicy i ciesz się miejscem dla swojego auta. 

Nie potrzebujesz już miejsca parkingowego? 
Jeśli nie jest potrzebne ci już miejsce parkingowe nie czekaj z jego sprzedażą. Na pewno znajdą się chętni na twój garaż lub parking. Dodaj bezpłatne ogłoszenie na stronie ogloszenia 24m.pl i ciesz się gotówką. Możesz zarejestrować się jako użytkownik, a nawet wykupić opcję premium - wybór należy do ciebie. Jeśli masz już ogłoszenia w innych serwisach przenieś je tutaj i nie ponoś dodatkowych opłat. Sprzedaż będzie szybka i skuteczna, jeśli udzielisz szczegółowych informacji i będziesz odpowiadał na wiadomości na bieżąco. Kontrola ogłoszenia będzie prostsza, jeśli będziesz zarejestrowanym użytkownikiem. 

 
Do góry