× Filtruj

Ubranka dla chłopca 56-62

 Lokalizacja: Warszawa
 Dodano: 15.10.2023, 19:06
10 zł
Pantofelki  dziedziece  w kolorze białym.  Klamra  z przodu. Rozmiar 30. 2
10 zł do negocjacji
Każdy rodzic na pewno zdaje sobie sprawę z tego, jak szybko jego dziecko rośnie, szczególnie przez pierwsze miesiące życia. Niejedna młoda mama, lub przyszła mama w oczekiwaniu na dziecko zapełnia swoją szafę dziesiątkami ubranek. Część z nich kupuje sama, a częścią bardzo często jest obdarowana przez rodzinę i znajomych. Nie ma znaczenia czy to chłopczyk, czy dziewczynka, ubranka "kurczą się" tak samo szybko. Co zrobić, kiedy ubranka przestają mieścić się w szafie, a Twoje dziecko rośnie w takim tempie, że części z tych ubranek nie zdążyłaś nawet raz założyć swojemu dziecku?

Jak sprzedać odzież dziecięcą?
Dobrym rozwiązaniem na porządki w szafie oraz dorobienie do domowego budżetu jest odsprzedać niepotrzebnych już ubranek innym rodzicom. Żeby sprzedaż była skuteczna, musisz pamiętać o kilku czynnościach, zanim wystawisz swoje ogłoszenie. 

Przede wszystkim dokonaj segregacji odzieży, z której Twoje dziecko wyrosło, lub z jakiegoś powodu nie będziesz jej wykorzystywać. Podziel ubrania pod względem ich stanu, np.: nowe z metką, w stanie idealnym, w stanie dobrym. Teraz możesz przygotować paczki ubrań podzielone pod względem rozmiaru, wieku dziecka oraz sezonu. Z doświadczenia wiemy, że tak przygotowane zestawy sprzedają się najlepiej. Po segregacji przyszedł czas na przygotowanie samego ogłoszenia o sprzedaży. Jeśli chcesz zarobić więcej warto przygotowane ubranka, tak aby były atrakcyjne. Wyprasowane elementy odzieży i starannie zrobione zdjęcia to połowa sukcesu. Nawet drogie ubrania tracą na wartości, kiedy w ogłoszeniu wyglądają na znoszone i niezadbane. Jeśli nieodpowiednio opisze sprzedawane ubrania i wprowadzisz w błąd kupującego, możesz narazić się na nieprzyjemności lub niepochlebne komentarze. 

Gdzie sprzedać odzież dziecięcą?
Internet daje wiele możliwości i znacząco ułatwia sprzedaż różnego rodzaju artykułów, w tym odzieży dziecięcej. Jest dużo portali z ogłoszeniami, ale zanim wstawisz gdzieś swoje ogłoszenie sprawdź, które z nich oferują to bezpłatnie. Serwis ogłoszeniowy ogloszenia24m.pl daje możliwość wystawiania ofert bez dodatkowych opłat oraz opcję przeniesienia wcześniej dodanego ogłoszenia. Opcja z przeniesieniem jest bardzo prosta, polega tylko na skopiowaniu linku z poprzedniej oferty. 

Gdzie tanio kupić odzież dziecięcą?
Szafa dziecka to "studnia bez dna". Rodzicie wiedzą, w jakim tempie muszą uzupełniać garderobę szybko rosnących pociech. Najszybciej i bez wychodzenia z domu możesz kupić ubrania, nowe jak i używane, za pomocą Internetu. Sprawdź ogłoszenia w tej kategorii. 
Do góry