Artykuły i usługi dla dzieci

sprzedam monster truck 2 wd RC Spalinowy

sprzedam monster truck 2 wd RC Spalinowy

 Lokalizacja: Małogoszcz
 Dodano: 26.01.2023, 19:20
899 zł

Korepetycje z angielskiego i matematyki

 Lokalizacja: Łomża
 Dodano: 20.12.2022, 18:51
50 zł do negocjacji
Realistyczna lalka Reborn, Chloe od Yeterllen-Aneta Biegun

Realistyczna lalka Reborn, Chloe od Yeterllen-Aneta Biegun

 Lokalizacja: Rybnik
 Dodano: 03.12.2022, 09:25
2 000 zł

Hapik Hurtowania zabawek

 Lokalizacja: Nowy Sącz
 Dodano: 20.10.2022, 14:19
50 zł do negocjacji

Domek dla lalek

 Lokalizacja: Ostrołęka
 Dodano: 17.10.2022, 12:05
150 zł do negocjacji
Pantofelki  dziedziece  w kolorze białym.  Klamra  z przodu. Rozmiar 30.
10 zł do negocjacji
Espiro wózek spacerowy

Espiro wózek spacerowy

 Lokalizacja: Warszawa
 Dodano: 14.06.2022, 18:16
450 zł
ANEX M/TYPE wózek dziecięcy 2w1

ANEX M/TYPE wózek dziecięcy 2w1

 Lokalizacja: Szczecin
 Dodano: 14.06.2022, 18:14
2 100 zł
Wózek Jane Crosswalk 3w1 gondola spacerówka i fotelik stan idealny
1 400 zł
Wózek dziecięcy WÓZEK BAOBAO

Wózek dziecięcy WÓZEK BAOBAO

 Lokalizacja: Poznań
 Dodano: 14.06.2022, 18:10
500 zł
Artykuły i usługi dla dzieci
Każdy rodzic wydaje setki złotych na artykuły dziecięce i usługi dla dzieci przeznaczone. Większość z tego budżetu to ubrania i zabawki, część to sprzęt sportowy, a jeszcze inna grupa to artykuły do nauki i szkoły, w tym książki i podręczniki. Wszystkie te zakupy możesz zrobić przez Internet, nie tylko przez sklepy internetowe, ale również na portalach sprzedażowych, gdzie łatwo znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. 

Ubrania dla dzieci
Każdy wie, że dzieci ze swoich ubrań szybko wyrastają, dlatego ciągle trzeba uzupełniać ich garderobę o większe rozmiary. Jeśli Twoje dzieci wyrasta i zbiera Ci się coraz więcej ubrań możesz je sprzedać przez Internet wystawiając ogłoszenie. Nie musisz sprzedawać każdej z części garderoby oddzielnie. Dużą popularnością cieszą się paczki ubrań posegregowane według rozmiaru i pory roku. 

Zabawki
Zabawek w dziecięcym pokoju nigdy za dużo! To na pewno powie Twoje dziecko, ale jeśli Ty uważasz, że czas pozbyć się kilku zabawek, którymi Twój syn albo córka już się nie bawi możesz zyskać fundusze na kolejne zakupy dzięki portalowi sprzedażowemu ogłoszenia24m.pl. Tutaj wstawisz ogłoszenie bezpłatnie. Jeśli zależy Ci na szybkim pozbyciu się rzeczy z dziecięcego pokoju możesz również wstawić ogłoszenie w kategorii oddam za darmo

Wózki i foteliki
Wózek dla dziecka to jeden z wynalazków, za które każda mama dziękuje na każdym spacerze. Dzięki wózkom rodzice zyskują wygodę i ich życie jest znacznie łatwiejsze. Wózki różnią się w zależności od wieku dziecka i przeznaczenia, np. : wózek z gondolą jest odpowiedni dla noworodka, spacerówka dla niemowlaka i dziecka siedzącego, a tzw. parasolka jest wózkiem podręcznym i łatwo zabrać ją ze sobą w podróż. 

Usługi
Rynek usług przeznaczonych bezpośrednio dla klienta, jakim są najmłodsi jest coraz większy, Dzisiaj już nikogo nie dziwi animator na urodzinach czy przyjęciu weselnym. Specjaliści od malowania twarzy, brokatowych tatuaży czy zaplatania warkoczyków to już norma. Jeśli interesują Cię ogłoszenia w tej kategorii sprawdź lokalnych usługodawców lub sam dodaj bezpłatne ogłoszenie w serwisie ogłoszeniowym ogloszenia24m.pl. W tej kategorii również znajdą się ogłoszenia dotyczące opieki nad dziećmi. Szukam opiekunki, zatrudnię nianię, poszukuję korepetytora... Wielu rodziców pracujących zawodowo zatrudnia do opieki nad swoimi dziećmi opiekunki. 

 
Do góry