Sprzedam biznes Domek całoroczny w Serpelicach nad Bugiem

 Dodano: 01.05.2024, 18:02
 Lokalizacja: Serpelice
 Wyświetleń: 14
ID ogłoszenia: 14292
Cena:
615 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Do nabycia jest wyjątkowa nieruchomość wraz z gotowym biznesem, stanowiąca prawdziwą perłę nadbużańską. Domek przeszedł niedawno generalny remont w 2021 roku, co obejmowało m.in. nowy dach, okna, wylewki, instalacje elektryczną i hydrauliczną, kominy, piece, elewację wykonaną z modrzewia oraz wykończenie wnętrza z drewna świerkowego. Dodatkowo, zapewniono kanalizację, wodę oraz ogrodzenie, co czyni tę nieruchomość kompletnie nowoczesną i gotową do użytku.
Wnętrze domku to prawdziwy raj dla miłośników komfortu i przytulności. W salonie znajduje się uroczy kominek, natomiast w kuchni zainstalowano piecokuchnię z płaszczem wodnym, który rozprowadza ciepło na grzejniki i zapewnia dodatkowe ogrzewanie podłogowe na całym parterze. To idealne miejsce do relaksu oraz cieszenia się urokami natury.

Nieruchomość jest również świetną inwestycją ze względu na swoje doskonałe położenie w miejscowości Serpelice. Ta malownicza miejscowość, położona nad rzeką Bug, otoczona wzgórzami morenowymi i licznymi wąwozami, oferuje niezrównany mikroklimat leczniczy, z dala od terenów przemysłowych.
Serpelice przyciągają liczne osoby poszukujące spokoju i harmonii z naturą. W okolicy można podziwiać replikę Drogi Krzyżowej z Jerozolimy w Kalwarii Podlaskiej, odwiedzić późnobarokowy kościół czy sanktuarium męczenników podlaskich w Pratulinie.

Dodatkowo, okolice Serpelic obfitują w zabytki i interesujące miejsca, takie jak dwór murowany w Sarnakach czy zespół dworski w Klimczycach. Można również odwiedzić dawne cerkwie prawosławne czy murowane pałace, co czyni tę okolicę niezwykle atrakcyjną dla turystów i poszukiwaczy historycznych tajemnic.

Całość stanowi doskonałą inwestycję oraz możliwość prowadzenia biznesu w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, gdzie natura i historia spotykają się w jednym magicznym miejscu.
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
615 000 zł
Cena:
615 000 zł
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
 Dodano: 01.05.2024, 18:02
 Lokalizacja: Serpelice
 Wyświetleń: 14
ID ogłoszenia: 14292
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii

Do góry