Sprzedam biznes Pizzeria Gdańsk Wrzeszcz w pełni wyposażony działający dobry biznes

 Dodano: 09.03.2024, 19:06
 Lokalizacja: Gdańsk
 Wyświetleń: 30
ID ogłoszenia: 13768
Cena:
50 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Fantastyczna Okazja Biznesowa! Pizzeria Toni Pepperoni w Pełni Wyposażona i Zyskowna == Masz marzenie o prowadzeniu własnej pizzerii, ale nie chcesz zaczynać od zera? Oto doskonała okazja, aby przejąć pełni wyposażoną i od lat prosperującą pizzerię pod znaną marką Toni Pepperoni.

Nasza pizzeria to nie tylko doskonale wyposażone miejsce, ale także rentowny biznes, który od lat cieszy się uznaniem klientów i osiąga stabilne dochody. Z niskimi kosztami utrzymania lokalu oraz portfelem zamówień, osiągamy utargi przynajmniej 100 000 zł netto miesięcznie. A przy odrobinie zaangażowania, zyski wynoszą minimum 30 000 zł netto miesięcznie.

Lokalizacja naszej pizzerii jest niezwykle atrakcyjna - znajduje się w pobliżu Oliwskiego Parku Biznesowego, idealnego miejsca do prowadzenia cateringów biurowych. W okolicy znajduje się również konsulat Ukrainy, osiedle Garnizon, Galeria Bałtycka oraz Gdańsk Wrzeszcz.

Oferujemy także możliwość przejęcia lokalu wraz z załogą, co pozwoli Ci natychmiast rozpocząć zarabianie bez konieczności czekania na rozkręcenie nowego interesu. Lokal posiada także zadaszony i wyposażony taras z ogrzewaniem, co przyciąga klientów przez cały rok. Ta okazja jest idealna dla osób, które chcą rozpocząć własny biznes w gotowym miejscu, gdzie sukces jest już zapewniony. Nie przegap tej szansy na osiągnięcie niezależności finansowej i prowadzenia renomowanej pizzerii w sercu Gdańska. Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej okazji biznesowej!
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
50 000 zł
Cena:
50 000 zł
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
 Dodano: 09.03.2024, 19:06
 Lokalizacja: Gdańsk
 Wyświetleń: 30
ID ogłoszenia: 13768
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii

Do góry