Sprzedam firmę działającą na rynku nieprzerwanie od 1991 Dąbrowa Górnicza

 Dodano: 09.03.2024, 18:51
 Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 Wyświetleń: 28
ID ogłoszenia: 13763
Cena:
80 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Zawsze marzyłeś o własnym biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć? Mam dla Ciebie idealną propozycję, która pozwoli Ci zarabiać już od jutra! Mam na sprzedaż działające przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji wysokiej jakości wyrobów garmażeryjnych. To kompleksowe przedsiębiorstwo obejmuje nie tylko maszyny i urządzenia niezbędne do produkcji, ale także sprawdzone przepisy oraz kontakty do sprawdzonych dostawców, które wypracowaliśmy przez ponad 20 lat doświadczenia w branży.

Najważniejsze jest to, że wraz z firmą otrzymasz listę naszych stałych odbiorców. Dzięki temu już od pierwszego dnia będziesz mógł zarabiać! Ta oferta jest skierowana zarówno do osób, które marzą o własnym biznesie, jak i do tych, którzy już prowadzą podobną firmę i szukają sposobu na rozszerzenie asortymentu lub ekspansję na nowe rynki.

W cenie firmy oferujemy również samochód chłodnię/mroźnię, który ułatwi transport i dostarczenie naszych produktów do klientów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć działalność bez zbędnego stresu i trudności związanych z organizacją transportu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów, czekamy na Twoje pytania i chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji. Nie zwlekaj - ta oferta może być pierwszym krokiem w drodze do własnego sukcesu biznesowego! Skontaktuj się już dziś i zacznij zarabiać od jutra!
 
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
80 000 zł
Cena:
80 000 zł
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
 Dodano: 09.03.2024, 18:51
 Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
 Wyświetleń: 28
ID ogłoszenia: 13763
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii

Do góry