Sprzedam Działający biznes w branży fitness&beauty Poznań

 Dodano: 09.03.2024, 19:03
 Lokalizacja: Poznań
 Wyświetleń: 24
ID ogłoszenia: 13767
Cena:
190 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Odstąpienie Sprawdzonego Biznesu Fitness, Wellness i Beauty w Województwie Wielkopolskim

Poszukujesz gotowego biznesu, który zapewni Ci stabilne źródło dochodu od pierwszego dnia? Oto unikalna okazja, aby przejąć aktywnie działający, dochodowy i sprawdzony biznes w branży fitness, wellness i beauty w sercu województwa wielkopolskiego.

Biznes znajduje się w doskonałej lokalizacji, w mieście o około 24 tysiącach mieszkańców, gdzie stanowi jedyny taki punkt tego typu, przyciągając klientów zarówno z miasta, jak i z okolicznych miejscowości. Oferowana sprzedaż obejmuje całość, tj. wysokiej jakości sprzęty zabiegowe i treningowe z aktualnymi paszportami technicznymi, wyposażenie dodatkowe, profile w mediach społecznościowych oraz logo uznanej marki z 15-letnim doświadczeniem na rynku.

Najważniejsze jest to, że franczyzodawca nie pobiera żadnych dodatkowych opłat od obrotów ani zysków, co jest rzadko spotykane w innych franczyzach. Jedyna opłata, jaką pobiera, to jednorazowe wejście na starcie w wysokości 35 000 zł netto. Biznes jest także globalnie wspierany marketingowo przez franczyzodawcę, co daje dodatkową pewność sukcesu.

Lokal o powierzchni 160 m², w pełni wyposażony i zatwierdzony przez sanepid, dzieli się na strefy fitness, wellness i kosmetologii estetycznej, co pozwala na kompleksową ofertę dla klientów. Jest gotowy do podjęcia działalności od zaraz.

Cena za odstąpienie tego sprawdzonego biznesu wynosi 190 tysięcy złotych netto, co stanowi tylko ułamek wartości całej inwestycji wart 550 tysięcy złotych. Cena jest do negocjacji.

To doskonała okazja szczególnie dla kobiet, które marzą o własnym biznesie, niezależności oraz promowaniu piękna i zdrowego stylu życia. Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz przejąć biznes gotowy do natychmiastowego zarabiania, nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już dziś!
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
190 000 zł
Cena:
190 000 zł
Kategoria:
Typ transakcji:
Sprzedam
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!
 Dodano: 09.03.2024, 19:03
 Lokalizacja: Poznań
 Wyświetleń: 24
ID ogłoszenia: 13767
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia z kategorii

Do góry