× Filtruj

Ogłoszenia Wynajmę Lokal usługowy na wynajem z Łódź

Wynajmę lokal użytkowy Piotrkowska 133 w Łodzi 7

Wynajmę lokal użytkowy Piotrkowska 133 w Łodzi

 Lokalizacja: Łódź
 Dodano: 04.03.2023, 12:08
8 000 zł
Lokal Wynajem Retkinia łódź 2

Lokal Wynajem Retkinia łódź

 Lokalizacja: Łódź
 Dodano: 04.03.2023, 09:15
1 500 zł
Wynajmę lokal użytkowy łódź okolice Manufaktury. 8

Wynajmę lokal użytkowy łódź okolice Manufaktury.

 Lokalizacja: Łódź
 Dodano: 01.03.2023, 11:16
1 500 zł
Wynajmę Lokal Użytkowy łódź 7

Wynajmę Lokal Użytkowy łódź

 Lokalizacja: Łódź
 Dodano: 28.02.2023, 09:30
1 500 zł
Wynajmę lokal użytkowy 35m2 łódź al. Wyszyńskiego 73E 8

Wynajmę lokal użytkowy 35m2 łódź al. Wyszyńskiego 73E

 Lokalizacja: Łódź
 Dodano: 25.02.2023, 09:08
1 600 zł
Wynajmę Kaufland Łódź Wróblewskiego, lokal 119 m2 handlowo usługowy 2
3 700 zł
Pomieszczenia biurowe na wynajem Łódź ul. Papiernicza 7e 6

Pomieszczenia biurowe na wynajem Łódź ul. Papiernicza 7e

 Lokalizacja: Łódź
 Dodano: 10.06.2022, 19:06
2 500 zł
Wynajmę Lokal usługowy na wynajem popyt i podaż na lokale usługowe różni się w zależności od rejonu kraju i stopnia urbanizacji terenu. Lokale pod działalność gospodarczą mogą mieć różne przeznaczenie. W zależności o charakteru działalności muszą mieć różny metraż i różne wyposażenie. Nie bez znaczenia jest też ich lokalizacja oraz usytuowanie. Najlepsze oferty dla lokalu to lokale w pawilonach lub usytuowane na pierwszym piętrze budynku, jednak nie zawsze jest to regułą. O atrakcyjności danego lokalu decyduje wiele czynników. 

Wynajmę Lokal usługowy na wynajem

O czym należy pamiętać przy sprzedaży lokalu?
Wystawiając ogłoszenie o sprzedaży lokalu musisz pamiętać o wielu sprawach. Jeśli chcesz otrzymać pełną zapłatę musisz zrezygnować z usług pośredników. Zwracając się do biura sprzedaży nieruchomości musisz liczyć się z tym, że takie biuro w zamian za pośrednictwo pobierze część zysku. Jaka to będzie część oczywiście zależy od wartości nieruchomości oraz regulaminu pośrednika. Najczęściej takie usługi płatne są procentowo od uzyskanej kwoty. W celu pominięcia udziału osób trzecich powinieneś sam stworzyć ogłoszenie o sprzedaży. Portal ogloszenia24m.pl jest darmowy, dlatego zachęcamy do wstawiania bezpłatnych ogłoszeń właśnie tutaj. 

Co powinno zawierać ogłoszenie o sprzedaży lokalu?
Ogłoszenie o sprzedaży zawsze powinno zawierać jak najwięcej informacji. Sprzedając działkę musisz pamiętać o kilku rzeczach. Klient będzie zainteresowany przed wszystkim lokalizacją, ceną oraz stanem technicznym. Podając lokalizację warto dodać grafikę przedstawiającą położenie. Może to być skan mapy, jej zdjęcie lub wygenerowana mapa z jednego z portali geologicznych. Taką grafikę wstawisz łatwo razem ze zdjęciami na portal ogloszenia24m.pl. Pisząc opis postaraj się zamieścić jak najbardziej szczegółowe informacje. Dobrym pomysłem jest również określenie okolicznej infrastruktury i przedstawienie położenia swojej nieruchomości w jak najlepszym świetle. Wymień wszystkie zalety oraz dobre strony, jakie wynikają z bycia właścicielem tej konkretnej nieruchomości.  Lokal usługowy i to jakie będzie nim zainteresowanie zależy w dużej mierze od sąsiedztwa w jakim się znajdue. Wspomnij o tym w swoim ogłoszeniu, żeby przyciągnąć klientów.

Możesz zarejestrować się, jako użytkownik w serwisie ogłoszeniowym ogloszenia24m.pl lub wybrać opcję bez rejestracji. Masz też możliwość wykupienia konta premium. Od ciebie zależy wybór z jakich modułów będziesz korzystał.
Do góry