× Filtruj

Ogłoszenia Wynajmę Lokal usługowy na wynajem z Radom

Lokal użytkowy 82,4

 Lokalizacja: Radom
 Dodano: 08.03.2023, 12:41
40 zł

Lokal użytkowy 82,4 m2

 Lokalizacja: Radom
 Dodano: 28.02.2023, 13:47
40 zł
3 000 zł
Wynajmę Ekskluzywny salon fryzjerski, kosmetyczny 6

Wynajmę Ekskluzywny salon fryzjerski, kosmetyczny

 Lokalizacja: Radom
 Dodano: 07.01.2023, 12:19
3 500 zł
Wynajmę lokal usługowy użytkowy Radom , Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Radomia - Wynajmę biuro Radom  - popyt i podaż na lokale usługowe różni się w zależności od rejonu kraju i stopnia urbanizacji terenu. Lokale pod działalność gospodarczą mogą mieć różne przeznaczenie. W zależności o charakteru działalności muszą mieć różny metraż i różne wyposażenie. Nie bez znaczenia jest też ich lokalizacja oraz usytuowanie. Najlepsze oferty dla lokalu to lokale w pawilonach lub usytuowane na pierwszym piętrze budynku, jednak nie zawsze jest to regułą. O atrakcyjności danego lokalu decyduje wiele czynników. 

Wynajmę Lokal usługowy na wynajem Radom

Lokal Handlowy na wynajem Radom
- O czym należy pamiętać przy sprzedaży lokalu? Wynajem lokalu pod działalność gospodarczą - Wystawiając ogłoszenie o sprzedaży lokalu musisz pamiętać o wielu sprawach. Jeśli chcesz otrzymać pełną zapłatę musisz zrezygnować z usług pośredników. Zwracając się do biura sprzedaży nieruchomości musisz liczyć się z tym, że takie biuro w zamian za pośrednictwo pobierze część zysku. Jaka to będzie część oczywiście zależy od wartości nieruchomości oraz regulaminu pośrednika. Najczęściej takie usługi płatne są procentowo od uzyskanej kwoty. W celu pominięcia udziału osób trzecich powinieneś sam stworzyć ogłoszenie o sprzedaży. Portal ogloszenia24m.pl jest darmowy, dlatego zachęcamy do wstawiania bezpłatnych ogłoszeń właśnie tutaj. 

Wynajmę lokal użytkowy Radom Michałów - Zamłynie - Gołębiów - Halinów

Wynajme lokal pod działalność Radom
- Co powinno zawierać ogłoszenie o sprzedaży lokalu? Ogłoszenie o sprzedaży zawsze powinno zawierać jak najwięcej informacji. Sprzedając działkę musisz pamiętać o kilku rzeczach. Klient będzie zainteresowany przed wszystkim lokalizacją, ceną oraz stanem technicznym. Podając lokalizację warto dodać grafikę przedstawiającą położenie. Może to być skan mapy, jej zdjęcie lub wygenerowana mapa z jednego z portali geologicznych. Taką grafikę wstawisz łatwo razem ze zdjęciami na portal ogloszenia24m.pl. Pisząc opis postaraj się zamieścić jak najbardziej szczegółowe informacje. Dobrym pomysłem jest również określenie okolicznej infrastruktury i przedstawienie położenia swojej nieruchomości w jak najlepszym świetle. Wymień wszystkie zalety oraz dobre strony, jakie wynikają z bycia właścicielem tej konkretnej nieruchomości.  Lokal usługowy i to jakie będzie nim zainteresowanie zależy w dużej mierze od sąsiedztwa w jakim się znajdue. Wspomnij o tym w swoim ogłoszeniu, żeby przyciągnąć klientów.

Gdzie szukać lokali do wynajęcia ? Możesz zarejestrować się, jako użytkownik w serwisie ogłoszeniowym ogloszenia24m.pl lub wybrać opcję bez rejestracji. Masz też możliwość wykupienia konta premium. Od ciebie zależy wybór z jakich modułów będziesz korzystał. 
Do góry