× Filtruj

Ogłoszenia Usługi w kategorii dziecięcej z Małopolskie

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.
W obecnych czasach jest duże zapotrzebowanie na osoby, które profesjonalnie zajmują się dziećmi. Jest to szeroka kategoria i wbrew pozorom nie obejmuje tylko opiekunek do dziecka. Sprawdź jakie usługi możesz znaleźć w tej kategorii, które zamieściliśmy z myślą o dzieciach.

Usługi opiekunki i niani
W czasach, kiedy wiele mam decyduje się na szybki powrót do pracy zaraz po urodzeniu dziecka, lub wybiera pracę zmianową, często niezbędna okazuje się pomoc kogoś z zewnątrz. Znalezienie odpowiedniej osoby, która zajmie się naszymi dziećmi nie jest takie proste. Na zamieszczone ogłoszenie często odpowiada duże grono zainteresowanych, ale nie każdy spełni nasze oczekiwania. Opiekunka musi budzić nasze zaufanie, w przeciwnym razie nie zostawimy z nią dziecka sam na sam. Szukając opieki dla swoich dzieci nie bój się zadawać pytań i sprawdź jak na nią reagują Twoje dzieci. Wzajemna nić porozumienia może być w tej sytuacji kluczem do sukcesu. Idealna niania będzie miała odpowiednie wykształcenie, np. pedagogiczne i ukończony kurs pierwszej pomocy. Jednak warto dać szansę osobom mniej doświadczonym, które budzą nasze zaufanie. 

Usługi animatora dla dzieci
Od kilku lat na polskim rynku istnieje usługa oferująca animacje dla dzieci. Animator często sprawdza się na imprezach okolicznościowych typu wesela, chrzciny, a w szczególności urodziny dzieci, podczas których chcemy zapewnić atrakcje najmłodszym gościom. Animatorzy oferują takie usługi jak: malowanie twarzy, malowanie tatuaży zmywalnych, plecenie kolorowych warkoczyków, zabawa w ogromnych bańkach mydlanych, gry i zabawy grupowe, modelowanie balonów itp. Ceny wahają się w zależności od ilości dzieci, którymi animator musi się zająć oraz od czasu, ja jaki zostaje wynajęty. Z tego typu usługami jest podobnie, jak z wynajęciem sali, tzn. że trzeba o nich myśleć dużo wcześniej, żeby wybrać odpowiednie usługi. 

Korepetycje i centra szkolenia dla dzieci
Możesz zapisać swoje dziecko na różnego rodzaju zajęcia w centrach dla dzieci. Znajdziesz tam zajęcia z przedmiotów szkolnych takich jak matematyka, angielski czy fizyka, ale również zajęcia rozwijające zainteresowania takie jak: informatyka, robotyka czy programowanie.

Gdzie szukać animatora, opiekunki i korepetytora? Sprawdź ogłoszenia w Internecie na portalach ogłoszeniowych. Szukaj zaznaczając swoją lokalizację i skontaktuj się z wybranym usługodawcą. Jeśli sam oferujesz takie usługi zamieść bezpłatne ogłoszenia na stronie ogloszenia24m.pl i czekaj na klientów. 
Do góry