× Filtruj

Za mała szafa, a za dużo ubrań? W tej kategorii znajdziesz oferty kupna i sprzedaży damskich ubrań

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.
Wśród ubrań damskich znajduje się wiele rodzajów garderoby. 
Każda kobieta czasem orientuje się, że ma za dużo ubrań. Kiedy robisz porządki w szafie, żeby zrobić miejsce na kolejne zakupy warto sprzedać te ubrania, których już nie potrzebujesz. Najprościej zrobić to przez internet. Dlatego w tej kategorii możesz dodać bezpłatnie oferty z niepotrzebnymi częściami garderoby. Nie ważne, czy chcesz sprzedać sukienkę czy zwyczajny T-shirt, jest duża szansa, że dasz swoim ubraniom drugie życie. 

Zestawy ubrań damskich.
Możesz sprzedawać pojedyncze sztuki lub stworzyć zestawy, a nawet całe paki w jednym rozmiarze lub podobnych. Żeby sprzedaż była skuteczna musisz zrobić wyraźne zdjęcia i podać wymiary oraz rozmiar z metki i napisze producenta lub firmę w której zrobiłeś zakup.  Jeśli przy sprzedaży hurtowej ustalisz atrakcyjną cenę możesz być pewna, że taka paka szybko się sprzeda.

Portal ogloszenia24m.pl daje ci możliwość wystawiania ogłoszeń za darmo i bez konieczności rejestracji konta. Każdy kto dodaje ogłoszenie może wybierać, czy doda ogłoszenie jak gość, czy zarejestruje się i będzie korzystał z konta użytkownika. 

 
Do góry