× Filtruj

Ogłoszenia Odzież sportowa z Warmińsko-mazurskie

Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.
Jeśli uprawiasz sport, koniecznie zadbaj o modne i wygodne ubrania

Po ciężkim treningu będziesz czuć się wyczerpany, obolały i zmęczony i prawdopodobnie cały zlany potem. Możesz wierzyć lub nie, ale ubrania które nosisz podczas treningu mają wpływ na to, jak się czujesz. Kilka czynników może mieć wpływ na to, jak w swoich ubraniach czujesz się po treningu. Ważny jest materiał z którego są wykonane. Niektóre tkaniny mają za zadanie odprowadzać pot z powierzchni skóry podczas ćwiczeń, a inne go wchłaniać. Istnieje wiele oddychających tkanin syntetycznych, co pomaga w szybkim odparowaniu potu i utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała. Odzież treningowa wykonana z materiałów zawierających polipropylen to dobry wybór. Pomagają one odparować pot i nie powodują uczucia dyskomfortu.  Z kolei bawełniane ubrania wchłaniają pot i nie odciągają go od skóry, ani nie pomagają w jego szybkim odparowaniu. Dlatego też bawełniane ubrania mogą sprawiać wrażenie ciężkich. Unikaj ubrań. które nie oddychają. Nigdy nie noś materiałów wykonanych na bazie sztucznych włókien. 

Upewnij się, że ubrania pasują do Twojego ciała
Powinieneś podczas ćwiczeń nosić ubrania, które są luźne i wygodne. Podczas jazdy rowerem, uważaj aby nogawki nie były zbyt luźne, co grozi ich wkręceniem w łańcuch. W przypadku takich zajęć, jak joga czy pilates najbardziej odpowiednie będą tkaniny z domieszką elastanu. Dobre ubranie sportowe nie musi być supermodne - najważniejsze jest by było wygodne i nie przeszkadzało Ci podczas ćwiczeń. Jednym z elementów, który musi być dobrany idealnie są sportowe buty. Jeśli dużo biegasz to specjalne buty mogą Ci to znacznie ułatwić. 

Zmieniaj ubrania co sezon
Jeśli ćwiczysz dużo na powietrzu lub uprawiasz sporty sezonowe, Twój strój będzie się zmieniał razem z porą roku. Latem wybierzesz przewiewne, oddychające tkaniny. Gdy na zewnątrz jest zimno należy ubierać się ciepło. Jednak do ćwiczeń zawsze ubieraj się tak, jakby na dworze było i klika stopni cieplej. Na pierwszą warstwę wybierz materiał odprowadzający pot, a na nią warstwę izolująca, która chroni przed utratą ciepła. 

Odzież sportowa może różnić się ze względu na rodzaj sportu, który uprawiasz. Niektóre zajęcia wymagają specjalistycznej odzieży i niestandardowych elementów. Odzież sportową możesz szybko znaleźć w Internecie i również tutaj zrobić zakupy. Sprawdź ogłoszenia w kategorii sport i hobby i wybierz idealne dla siebie ubrania. Możesz również pozbyć się niepotrzebnych Ci już elementów odzieży wstawiając bezpłatne ogłoszenie w serwisie ogłoszeniowym ogloszenia24m.pl.  
Do góry